Individuální kurzy

Individuální výuka představuje možnost personalizovat program a zcela přizpůsobit kurz potřebám studenta nebo malé skupině studentů na míru. eŠko nabízí výhody soukromých hodin spolu se solidní podporou a zárukou jazykové školy.

Abychom Vám mohli co nejdříve odpovědět s nabídkou individuálního kurzu, vyplňte prosím přiložený formulář. Pokud máte představu o tom, jaký lektor by Vám nejvíce vyhovoval, uveďte tyto informace v odpovídající kolonce. Pokud nemáte specifické požadavky, budeme vybírat lektory podle jejich časových možností a našeho zvážení vhodnosti.

Ve spodní části naleznete seznam lektorů eŠka. Pro více informací klikněte na obrázky a rozvrhy jednotlivých lektorů.

Po dohodě Vám zajistíme ukázkovou hodinu s lektorem. Budete-li spokojeni, domluvíte s ním detaily kurzu (cíle, program, materiály a rozvrh).

 

Fakturace

eŠko nabízí dva způsoby fakturace. První možností vhodnou pro firmy, skupiny od tří osob a obecně pro studenty, kteří preferují, aby se výuka konala pod záštitou školy, poskytujeme fakturaci s DPH.

Pro ostatní zájemce můžeme zprostředkovat výuku s jedním z našich lektorů, který bude fakturovat hodiny pod vlastním jménem. Naši lektoři nejsou plátci DPH.

Co nabízíme?

  • Naši lektoři jsou rodilí mluvčí, kteří umějí česky a anglicky, a jsou tudíž schopni vysvětlit látku i mateřským jazykem studenta, je-li to třeba. Také nabízíme české lektory.
  • Místo konání kurzu určí student. Kurz se může konat u Vás doma, v kavárně, na Vašem pracovišti… Jedinou podmínkou je, že kurzy musí zůstat v Praze.
  • Učebnici, materiály a program kurzu určíte po dohodě spolu s lektorem.
  • Individuální kurz neznamená, že je jen pro jednoho studenta. Může Vás být až pět, čím více studentů, tím výhodnější bude cena (viz tabulka).
  • První hodina je ukázková a nezávazná. Pokud Vás lektor nepřesvědčí, nabídneme Vám jiného.
  • Pokud během individuálního kurzu nebo po skončení máte zájem o kurz pro veřejnost, získáte 10 % slevu.

Ceny za kurz (včetně DPH)

Počet studentů90 minut60 minut
1850 Kč730 Kč
2910 Kč 790 Kč
3 970 Kč850 Kč
41010 Kč970 Kč
51 210 Kč1090 Kč
61 330 Kč1 210 Kč

Ceny za kurz fakturuje lektor

Počet studentů90 minut60 minut
11000 Kč850 Kč
21250 Kč1000 Kč

Zájem o individuální výuku