Co je eŠko – Výuka španělštiny?

eŠko – Výuka španělštiny je jazyková škola zaměřená výhradně na španělštinu. Škola byla založena v roce 2011 s dvojím cílem. Jedním z nich bylo nabídnout studentům v Praze lidský a profesionální kontext při rozvíjení komunikačních dovedností a druhým vytvářet platformu pro rozvoj všech lektorů, pro které jsou jazyky a učení nejenom profesí, ale i vášní.

  • Malé skupiny: Chcete-li se naučit jazyk dobře, musíte mít možnost během hodin mluvit. To je důvod, proč mají naše skupinové kurzy maximálně 8 studentů.
  • Profesionální učitelé: Naši učitelé mají odpovídající kvalifikaci pro výuku španělštiny jako cizího jazyka a v převážní většině případů mají řadu let zkušeností s výukou v České republice. eŠko také přispívá k jejich dalšímu vzdělávání.
  • Komunikativní přístup: Naše kurzy nejsou dlouhá série cvičení a gramatických pouček. Ve výuce používáme komunikativní přístup s důrazem na takové aktivity, které se snaží aplikovat jazykové znalosti studentů do praktických situací a rozvíjí všechny dovednosti: ústní a písemné.
  • Na studentech záleží: eŠko je škola, která se věnuje výhradně španělštině, a to nám umožňuje věnovat více času individuálním potřebám studentů. Naši zákazníci mají nárok vyzkoušet první hodinu bezplatně a v případě potřeby měnit kurzy. Snažíme se řešit a vyřešit případné problémy, které trápí naši studenty.
  • Slevy: Nabízíme 10 % slevu pro studenty, kteří pokračují s námi, a těm, kteří doporučí školu přátelům. Dále nabízíme možnost proporční slevy z kurzovného při dopředu nahlášené absenci během kurzu, pokud je tak učiněno před zahájením semestru.

Naši lektoři španělštiny

Náš tým se skladá profesionálních lektorů se specifickým vzděláním pro výuku španělštiny jako cízí jazyk (ELE) a se zkušenostmi s České republice. Mezi ními jsou rodilí mluvčí se znalostmi českého jazyka i čeští lektoři.

Profesori icon

Lektoři španělštiny